Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjantów z Ochoty

Data publikacji 30.01.2021

Do Komendanta Rejonowego Policji na warszawskiej Ochocie wpłynęło podziękowanie dla policjantów. Autorem listu była kobieta, której schorowany ojciec, sam w nocy wyszedł z mieszkania. Szybka reakcja i skuteczne działania Policjantów pozwoliły na bezpieczny powrót mężczyzny do miejsca zamieszkania.

26 stycznia br. patrolowcy z Ochoty otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w autobusie w autobusie jest osoba, która nie ma na sobie kurtki. Jak się okazało był to starszy mężczyzna, który nie wiedział gdzie się znajduje. Nie pamiętał też, gdzie mieszka, ani ile ma lat. Był mocno zaniepokojony, a także nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, jak znalazł się w pojeździe. Mundurowi na miejsce wezwali załogę karetki pogotowia, która przebadała mężczyznę.

Funkcjonariusze zadając szereg pytań ustalili dane mężczyzny i adres zamieszkania. Po dotarciu do mieszkania, nie zastano innych domowników. Dodatkowo senior wychodząc nie zamknął drzwi na klucz. Do mieszkania przyjechała córka 96-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał już wcześniej problemy z pamięcią. Senior cały i bezpieczny trafił pod opiekę córki.

mł. asp. Karol Cebula

  • Podziękowanie dla policjantów z Ochoty
    Podziękowanie dla policjantów z Ochoty
Powrót na górę strony