Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano dwie osoby i zabezpieczono podrobione ubrania

Data publikacji 14.01.2022

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z ochockiej komendy pozyskali informację o osobach, które sprzedają ubrania z podrobionymi znakami towarowymi. W wyniku przeprowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby. Zabezpieczono kilkaset sztuk podrobionych ubrań renomowanych marek.

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji uzyskali informację o osobach, które na terenie bazaru w dzielnicy Włochy wprowadzają do obrotu odzież z naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych marek.

W wyniku przeprowadzonych działań, policjanci zatrzymali 44-latka oraz 31-letnią obywatelkę Bułgarii. Osoby te na swoich stoiskach z odzieżą posiadali kilkaset sztuk ubrań znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi. Dodatkowo w miejscu zamieszkania zatrzymanych osób ujawniono kolejne ubrania z naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych marek.

Z zatrzymanym udano się do komendy na ulicę Dunajecką. Wszystkie przedmioty pochodzące z przestępstwa oraz służące do jego popełnienia zostały zabezpieczone i zatrzymane. Osoby usłyszały zarzuty wprowadzania do obrotu towarów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi różnych marek, przy czym uczynili sobie z tego źródło stałego dochodu. Za to przestępstwo może im grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

podkom. Karol Cebula

  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
Powrót na górę strony