Aktualności

Znasz tego mężczyznę ?

Data publikacji 02.08.2022

Policjanci z Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 16 lipca bieżącego roku około godziny 11:15 na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej z Włodarzewską w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu rowerem, na skutek czego rowerzysta przewrócił się, doznając licznych obrażeń ciała. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce 16 lipca bieżącego roku około godziny 11:15 na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej z Włodarzewską w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mężczyźnie, który upadł na ziemię doznając licznych obrażeń ciała. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 64, 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

 

 

  • Kierujący skuterem
    Kierujący skuterem
Powrót na górę strony