Aktualności

Znasz go ? Zadzwoń !

Data publikacji 04.08.2022

Policjanci z Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do schowków rowerowych w garażu podziemnym budynku przy ul. Grójeckiej 216 w Warszawie. Do zdarzenia doszło 18 lipca bieżącego roku około godziny 22:00 w trakcie którego skradziony został rower górski o wartości 21 000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce 18 lipca bieżącego roku około godziny 22:00 w garażu podziemnym budynku przy ulicy Grójeckiej 216. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do komórek lokatorskich. Skradziony został rower górski o wartości 21 000 złotych.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 65, 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

  • Osoba podejrzana
    Osoba podejrzana
  • Osoba podejrzana
    Osoba podejrzana
Powrót na górę strony