Aktualności

Znasz tego mężczyznę ? Zadzwoń !

Data publikacji 05.08.2022

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru miejskiego ze stojaka rowerowego przy ul. Aleje Jerozolimskie 149. Do zdarzenia doszło 17 lipca bieżącego roku, w trakcie którego skradziony został rower miejski o wartości 700 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce 17 lipca bieżącego roku w przy ul. Aleje Jerozolimskie 149. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży roweru miejskiego koloru pistacjowego o wartości 700 złotych na szkodę osoby pokrzywdzonej.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 29, 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

 

  • Osoba podejrzana
    Osoba podejrzana
  • Osoba podejrzana
    Osoba podejrzana
Powrót na górę strony