Aktualności

Szukamy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 20.09.2022

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie wykonują czynności w sprawie wypadku drogowego jaki miał miejsce 6 lipca na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej z ulicą Daleką. Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub przypadkowo uwiecznił ten wypadek w formie materiału wideo proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego kobieta doznała obrażeń ciała. Sytuacja miała miejsce w dniu 6 lipca około godziny 17:10 na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej z ulicą Daleką. Nieznany sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 48, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

 

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Powrót na górę strony