Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o pracę

Data publikacji 04.10.2022

Komenda Rejonowa Warszawa III poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko technika ds. obsługi sekretarsko-biurowej w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją w wymiarze pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie obsługi sekretarsko-biurowej sekretariatu Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją,
  • kompletowanie, przechowywanie aktów prawnych, inwentaryzacja,

  • obsługa poczty elektronicznej.

Kogo poszukujemy ?

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe /staż pracy: co najmniej 6 miesięcy w obszarze sekretarsko-biurowym.

pozostałe niezbędne wymagania:

  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • komunikatywność,

  • posiadanie obywatelstwa polskiego,

  • korzystanie z pełni praw publicznych

Co oferujemy?

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników.

Warunki pracy

  • praca administracyjno – biurowa,
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dobowego wymiaru czasu pracy,

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,

  • praca w wymuszonej pozycji ciała

  • budynek bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych ruchowo,

  • w budynku nie znajduje się winda

Dodatkowe informacje

  • oświadczenie podpisz odręcznie i wstaw datę ich sporządzenia,
  • nie rozpatrzymy oferty, które nie będą podpisane. Dotyczy to też uzupełnienia ofert,

  • nie rozpatrzymy oferty, którą otrzymamy po terminie. Dotyczy to też uzupełnienia ofert,

  • nie rozpatrzymy oferty, którą nadesłałeś po terminie. Dotyczy to też uzupełnienia ofert,

  • nie przesyłaj wszystkich dokumentów, które uznasz, że mogą Ci pomóc w naborze. Prześlij tylko te, których wymagamy lub zalecamy,

  • zwróć uwagę na warunki pracy, które wskazaliśmy w ogłoszeniu – rzetelnie oceń, czy odpowiada Ci taka praca,

  • złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów,

  • Uwaga: List motywacyjny, życiorys/CV oraz wszystkie oświadczenia muszą być opatrzone aktualną datą (korespondującą z datą złożenia dokumentów) oraz własnoręcznie podpisane

  • oferty z upływem okresu archiwizacji zostaną komisyjnie zniszczone,

  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym telefonicznie lub mailowo,

  • jednocześnie kandydaci niezakwalifikowani nie będą powiadomieni telefonicznie ani pisemnie.

Twoja aplikacja musi zawierać ( dokumenty niezbędne)

  • cv
  • kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,

  • kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/ stażu pracy,

  • kopia poświadczenia uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych,

  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,

  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy

W formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem ogłoszenie „Technik PG” na adres

Komenda Rejonowa Policji Warszawa III

ul. Opaczewska 8

02-368 Warszawa

Dokumenty należy złożyć do dnia 10.10.2022 r.

Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 47 72 393-47

Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Rejonowy Policji Warszawa III, 02-368 Warszawa ul. Opaczewska 8,

  • Kontakt do inspektora ochrony danych: e-mail: iod.krp3@ksp.policja.gov.pl

  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej

  • Informacje o odbiorcach danych: Komenda Rejonowa Policji Warszawa III

  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska), a następnie przez czas wynikający z przepisów o archiwizacji

Podstawa prawna przetwarzania danych:

  1. art. 6 ust. 1 lit. b RODO;

  2. art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej oraz ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO;

  3. art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

Informacje o wymogu podania danych:
Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy oraz ustawy o służbie cywilnej (m. in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia w służbie cywilnej) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.

Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1
RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.