Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy sprawców rozboju. Znasz ich? Zadzwoń!

Kryminalni z Ochoty prowadzą czynności w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na nagraniu z monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce 4 października ubiegłego roku przy ulicy Dantyszka 10, w okoliach Zieleńca Wielkopolskiego. Po godzinie 19:30 nieznani dotąd sprawcy zaatakowali niebezpiecznymi narzędziami mężczyznę. W wyniku zdarzenia pokrzywdzonemu skradzione został rzeczy o wartości 1000 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na nagraniu z monitoringu.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-79 .

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.


sierż. szt. Jakub Pacyniak

Film Osoby podejrzane

Opis filmu: Osoby podejrzane

Pobierz plik Osoby podejrzane (format mp4 - rozmiar 2.68 MB)

Powrót na górę strony