Aktualności

Z wizytą w przedszkolu

W ostatnim czasie policjant zajmujący się profilaktyką społeczną oraz przedstawiciel Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa odwiedzili Niepubliczne Przedszkole "Iskierka" we warszawskich Włochach. Była to doskonała okazja, aby najmłodsi poznali podstawowe zasady bezpieczeństwa. W ramach upominków dzieci dostały tematyczne kolorowanki.

Znajomość zasad bezpieczeństwa już od najmłodszych lat jest bardzo ważna. W ostatnim czasie policjant zajmujący się profilaktyką społeczną wraz z przedstawicielem Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa odwiedzili Niepubliczne Przedszkole "Iskierka" we warszawskich Włochach. Dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami z radością przywitali gości. Była to doskonała okazja, aby zapoznać najmłodszych z zasadami bezpieczeństwa. Przedszkolaki aktywnie wzięły udział w praktycznych zabawach związanych z bezpiecznym przejściem przez jezdnię oraz sposobem na zapamiętanie numeru alarmowego 112. Zajęcia przebiegły w bardzo radosnej atmosferze. W ramach upominków dzieci dostały od swoich gości tematyczne kolorowanki.

Pamiętajmy, aby nasze pociechy były odpowiednio widoczne. Elementy odblaskowe, w szególności w okresie zimowym odgrywają bardzo ważną rolę, podnosząc poziom bezpieczeństwa każdego uczestnika ruchu drogowego.

 

sierż. szt. Jakub Pacyniak


 


 


 


 

Powrót na górę strony