Aktualności

Poszukiwany za kradzieże wpadł w ręce dzielnicowych. Dodatkowo miał przy sobie kilka porcji narkotyków

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Ursus zatrzymali poszukiwanego za wcześniejsze kradzieże 39-latka. Dodatkowo znaleźli przy nim kilka porcji marihuany. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę pół roku pozbawienia wolności. Nie uniknie również odpowiedzialności za złamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Dzielnicowi każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców. Pomagają rozwiązywać lokalne problemy oraz reagują na każde łamanie prawa. W ostatnim czasie dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Ursus zauważyli przy ulicy Dyrekcyjnej mężczyznę. Jego zachowanie jednoznacznie wskazywało, że chce uniknąć rozmowy z policjantami. Nie chciał podać swoich danych i zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że 39-latek jest poszukiwany, w celu odbycia zasądzonej kary pół roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo związane z kradzieżą. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany.

Po wszystkich czynnościach policjanci odwieźli go do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego. Mężczyzna odbędzie teraz zasądzoną wcześniej karę pół roku pozbawienia wolności. Nie uniknie również odpowiedzialności za załamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.
 

sierż. szt. Jakub Pacyniak/MS

Powrót na górę strony