Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginęła Elyzaveta FITENKO

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Elyzaveta FITENKO lat 15, która ostatni raz kontaktowała się z rodziną 30 lipca. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o informacje każdą osobę, która widziała zaginioną lub ma wiedzę o miejscu jej pobytu.

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Elyzaveta FITENKO, lat 15. Nieletnia ostatni raz skontaktowała się ze swoją rodziną 30 lipca. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z bliskimi, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis:

- wzrost około 165 cm,

- waga około 50 kg,

- szczupła sylwetka,

- włosy długie, ciemne.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Elyzaveta FITENKO proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl

kom. Karol Cebula

Powrót na górę strony