Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne uderzenie w przestępczość gospodarczą

Data publikacji 21.02.2024

Policjanci specjalizujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej podczas działań we warszawskich Włochach zatrzymali 50-letnią obywatelkę Armenii. Kobieta usłyszała zarzuty związane z handlem podrobionymi ubraniami. Łącznie zabezpieczono blisko 1500 sztuk podrobionych ubrań z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Kryminalni z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ochockiej komendy prowadzą szeroko zakrojone działania skierowane przeciwko osobom trudniącym się w handlu nielegalnymi wyrobami i towarami. Kilka dni temu funkcjonariusze przeprowadzili na terenie targowiska przy ulicy Bakalarskiej akcję, w wyniku której zatrzymali 50-letnią obywatelkę Armenii. W wyniku wszystkich czynności na stoisku oraz zapleczu zajmowanym przez kobietę policjanci zabezpieczyli blisko 1500 sztuk podrobionych ubrań z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Zatrzymana została doprowadzona do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, gdzie usłyszała zarzuty. To kolejne zatrzymanie w wyniku prowadzonych działań przez policjantów specjalizujących się w zwalczaniu przestępczości gospodarczej.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak/bś

  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
  • Zabezpieczone podrobione ubrania
    Zabezpieczone podrobione ubrania
Powrót na górę strony