Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 04.05.2020

Policjanci z Ursusa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sześciu kompletów kół oraz jednego kompletu opon z garażu podziemnego bloku przy ul. Konotopskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Ursus.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 10 kwietnia 2020 roku. Sprawcy dokonali kradzieży sześciu kompletów kół oraz jednego kompletu opon z garażu podziemnego bloku przy ul. Konotopskiej w Warszawie. Wartość strat została wyceniona na 38.000 zł. Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-21-01, 47 723-21-05.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż.szt. Anna Wójcik/rr

  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?
Powrót na górę strony